Visuotiniame narių susirinkime - naujienų gausa

10/26/20231 min read

Spalio 13 d. buvo didelė ir svarbi diena mūsų asociacijai. Turėjome visuotinį narių susirinkimą su itin didele kompanija senų ir naujų narių!

Pasveikinome naujai prisijungusius narius ir pasidžiaugėme, kad mūsų jau 35!

Išrinkome naują pirmininkę - Ugnę Sasnauskaitę, pavaduotoją - Agnę Petkutę-Budrienę, patvirtinome Tarybą, prie kurios prisijungė viena iš šokio-judesio terapijos pradininkių Ramunė Andrijauskė. Dėkojame nuo 2016 m. pirmininkes pareigas ėjusiai Raimondai Duff ir nuo 2011 m. pavaduotojos pareigas ėjusiai Solveigai Zvicevičienei, kurios nuveikė daug svarbių darbų profesijos augimo labui!

Išrinkome etikos ir revizijos komisijos narius.

Pasidžiaugėme nudirbtais darbais, tarp kurių - pakilimas laipteliu aukštyn Europos šokio-judesio terapijos asociacijoje (iš 'associate' lygmens į 'full basic' lygmenį), savanorystė su ukrainiečiais, vietiniai ir tarptautiniai projektai, dar viena magistro laida pabaigusi studijas ir daug visko kito!

Pasidžiaugėme ateities planais, tarp kurių - asociacijos narių stovykla, metodų laboratorija, intervizijos, supervizijos ir didžiulė tarptautinė šokio-judesio terapijos konferencija 2025 m., kuri vyks ne kur kitur, o VILNIUJE!