Ugnė Sasnauskaitė

TIKROJI NARĖ

Vardas, pavardė: Ugnė Sasnauskaitė

Išsilavinimas: 2019 – 2021 m. menų terapijos (šokio-judesio terapijos specializacijos) magistras, VU MF ir LMTA jungtinė programa. 2015 – 2019 m. socialinio darbo bakalauras, VDU Švietimo akademija. 2011 – 2014 m. socialinės antropologijos aukštojo mokslo diplomas, Edinburgo universitetas.

Profesinė patirtis: Per pastarąjį dešimtmetį domėjausi ir dirbau / savanoriavau lauko pedagogikos, vaikų ir suaugusiųjų su specialiaisiais poreikiais užimtumo, prieglobsčio prašančių užsieniečių integracijos srityse. Vedžiau individualias šokio-judesio terapijos sesijas Depresijos įveikimo centre, grupines sesijas Vilniaus miesto Psichikos sveikatos centro Psichosocialinės reabilitacijos skyriuje. Šiuo metu užsiimu privačia praktika, dirbu Centro Poliklinikos Psichiatrijos dienos stacionare, bendradarbiauju su menų agentūra "Artscape" ir terapinio ugdymo centru "Aplink", rengiu ir vykdau projektus.

Ar šiuo metu taiko ŠJT savo praktikoje: Taip.

ŠJT klientų grupės, su kuriomis dirba: Dirbu su suaugusiais asmenimis, patiriančiais psichosocialinių iššūkių, vaikais, turinčiais emocijų ir elgesio sunkumų, ir migrantais užsieniečių registracijos centruose. Taip pat specializuojuosi terapiniame darbe su LGBTQ+ asmenimis.

Kalbos, kuriomis konsultuoja: Lietuvių ir anglų.

Miestai: Vilnius ir kiti Lietuvos miestai.

Kontaktai: El. paštas: ugnesas@gmail.com. Telefonas: +37062709144. FB: https://www.facebook.com/ugnesas (Šokio-judesio terapija / Ugnė Sasnauskaitė).