Raimonda Duff

TIKROJI NARĖ

Vardas, pavardė: Raimonda Duff

Išsilavinimas: Šokio-judesio terapijos magistrantūra (2008-2011), Kenterberio universitetas (Canterbury Christ Church University), Jungtinė Karalystė.

Profesinė patirtis: Įgijusi šokio-judesio terapeutės specialybę, kurį laiką gyvenau Anglijoje ir dirbau su senjorais, sergančiaisiais demencija ir Alzheimeriu, protinę ir fizinę negalią turinčiais asmenimis, psichikos sveikatos sutrikimų turinčiomis moterimis, o taip pat su žmonėmis, slaugančiaisiais savo neįgalius artimuosius. Grįžusi į Lietuvą, tęsiau patirtį, vesdama savęs pažinimo grupes, paremtas šokio-judesio terapijos principais, moterims. Taip pat aktyviai įsitraukiau į Lietuvos šokio-judesio terapijos asociacijos (LŠJTA) veiklą, siekiant šokio-judesio terapijos profesijos legalizavimo, komunikacijos ir viešinimo, tarptautinių ryšių stiprinimo su akademine bendruomene bei Europos šokio-judesio terapijos asociacija (EADMT) ir kt. Nuo 2016 m. esu Lietuvos asociacijos vadovė. Pastaruosius metus dominuoja veikla akademinėje srityje. Prisidėjau prie šokio-judesio terapijos studijų programos turinio kūrimo ir nuo 2019 m. esu VU ir LMTA jungtinės menų terapijos magistrantūros programos, šokio-judesio terapijos specializacijos koordinatorė ir lektorė. Nuo 2020 m. atstovauju Lietuvą ir Europos šokio-judesio terapijos asociacijoje. Siekdama studijų kokybės, pasirinkau dalyvauti "Mokymo standartų" darbo grupėje. Nuo 2021 m. rugsėjo mėn. dirbu Centro poliklinikos psichiatrijos dienos stacionare.

Ar šiuo metu taiko ŠJT savo praktikoje: Taip.

ŠJT klientų grupės, su kuriomis dirba: Centro poliklinikos psichiatrijos dienos stacionaras - suaugusieji, turintys psichikos sveikatos sunkumų. Projektinė veikla - tėvai (globėjai), auginantys vaikus su negalia.

Kalbos, kuriomis konsultuoja: Lietuvių ir anglų.

Miestai: Vilnius.

Kontaktai: El. paštas: raimonda.duff@lmta.lt.