Projekto MoveOn pabaiga ir ją vainikuojantis leidinys

1/31/20242 min read

Su džiugesiu pristatome dienos šviesą išvydusį šokio-judesio terapijos internetinį leidinį "Judėkime":

https://dmtmoveon.wixsite.com/website-2

LŠJTA nariai kartu su kitų Baltijos šalių kolegomis 2020-2023 m. dalyvavo projekte "Judėkime" (MoveOn). Projekto rėmėjas - fondas Nordplus. Projekto metu šokio-judesio terapijos organizacijos iš Baltijos šalių dalijosi savo profesiniais ištekliais, siekdamos atkreipti dėmesį į pagalbą teikiančių specialistų (sveikatos priežiūros specialistų, pedagogų, socialinių darbuotojų ir kt.) bendruomenę, kuri, tikėtina, patyrė Covid-19 sukeltas fizines, psichologines ir socialines pasekmes. Šis projektas buvo inicijuotas praūžus pandemijai ir nors, regis, šie sunkumai jau praeityje, visgi pasaulį krečia kiti išbandymai, neigiamai veikiantys žmonių psichikos sveikatą ir atsparumą.

Trejus metus vykusio projekto metu buvo sukurtas internetinis leidinys "Judėkime" (MoveOn), kuriame pateikiami įvairūs į kūną orientuoti, judesiu ir šokiu grįsti metodai, skirti pagalbą teikiantiems specialistams bei viešųjų paslaugų teikėjams - nerimo, depresijos, izoliacijos ir perdegimo simptomams palengvinti bei psichologiniam atsparumui didinti.

Leidinį papildo vaizdo ir garso įrašai, kuriuose demonstruojami metodai, technikos, praktiškai nurodant, kaip tuos pratimus atlikti.

KVIEČIAME naudotis ir su kitais pasidalinti.

Nuotraukos iš trijų leidinio pristatymo renginių: slaugos darbuotojams Senelių namuose, socialiniams darbuotojams ir pedagogams.