Natalija Serova

TIKROJI NARĖ

Vardas, pavardė: Natalija Serova

Išsilavinimas: 2014 – 2017  Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy (http://ibmt.co.uk/Diploma-programme-Lithuania.html) Kūno judesio terapija (3 metų mokomoji programa). 2009 – 2011 Integratyvios Psichologijos Institutas (http://girshon.ru/vse-programmy/) 2 lygių šokio-judesio psichologijos mokymosi programa (600 val.). 1996 – 2002  Vilniaus Universitetas, Filosofijos fakultetas, specialybė: psichologija (magistro laipsnis).

Profesinė patirtis: Nuo 2010 metų vedu individualius ir grupinius šokio-judesio užsiėmimus, terapines sesijas. Jų metu mes judame ir kalbame apie tai, kas jums svarbu. Padedu pereiti per gyvenimo krizes (kai gyventi, kaip anksčiau, nebenorite, o naujai negalite ir / ar nežinote kaip), nerimastingas būsenas ir baimes. Į mane galima kreiptis somatoforminių negalavimų atvejais (jaučiate įvairius skausmus ir negalavimus, o gydytojai nieko neranda), sunkumų darbe ar / ir asmeninių santykių klausimais, savęs vertinimo bei savirealizacijos temomis. Teikiu psichologines konsultacijas vaikams, paaugliams ir suaugusiems. Specializuojuosi bendravimo su vaikais  (nežinote, kaip sutarti su vaiku, kaip elgtis, susidūrus su vienokiu ar kitokiu jo elgesiu), ribų nustatymo (norite geriau pažinti savo ir savo vaiko ribas), konstruktyvaus konfliktinių situacijų sprendimo klausimais. Su vaikais ir paaugliais dirbu, kai: vaikas mūšasi, šaukia, pažeidžia taisykles; nepasitiki savimi, bijo aktyviai reikštis; išgyvena konfliktus kolektyve; patiria įvairias baimes. Psichologines konsultacijas derinu su šokio-judesio terapijos ir kitų menų terapijų metodais, atsižvelgdama į individualius kiekvieno žmogaus poreikius. Daug vertingos profesinės patirties sukaupiau teikdama specializuotą pagalbą asmenims, patyrusiems smurtą artimoje aplinkoje, ir dirbdama mokykloje.

Ar šiuo metu taiko ŠJT savo praktikoje: Taip.

ŠJT klientų grupės, su kuriomis dirba: Suaugusieji (įskaitant negalias ir specialius poreikius turinčius asmenis), vaikai ir paaugliai (įskaitant turinčius specialius ugdymo poreikius).

Kalbos, kuriomis konsultuoja: Lietuvių ir rusų.

Miestai: Individualias ir grupines šokio-judesio terapijos sesijas ir psichologines konsultacijas vedu Vilniuje. Įmanomas darbas nuotoliniu būdu (po atskiro aptarimo ir poreikių įvertinimo). Tiksliniai grupiniai užsiėmimai ir seminarai pagal susitarimą galimi įvairiuose miestuose.

Kontaktai: El. paštas: gyvenimaskaipsokis@gmail.com