Inna Salnikova

TIKROJI NARĖ

Vardas, pavardė: Inna Salnikova

Išsilavinimas: Menų terapijos magistras, šokio-judesio terapijos specializacija, 2021 - 2023, Vilniaus Universitetas ir Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija.

Profesinio vystymo Integruotos šokio-judesio psichologijos ir psichoterapijos kursas, 2022-2023, Dr.Aleksandro Giršono Profesinio vystymo Integruotos šokio-judesio psichologijos ir psichoterapijos kursas, 2022-2023.

Sertifikuota meno terapeutė, įgijusi papildomą profesinį išsilavinimą meno terapijos metodų psichologinio konsultavimo srityje, 2020 - 2021, Federalinė valstybinė biudžetinė įstaiga ,,Rusijos švietimo akademija’'. 

Licencijuota neuropraktikė-lektorė, 2020-2022, Asmenybės ugdymo institutas „Rafaelis“.

Profesinė patirtis: Savo profesinėje praktikoje derinu darbą terapijos ir neuroedukacijos kryptyse. Savo darbe su klientais apjungiu šokio-judesio terapijos metodus su neuroedukaciniais metodais, kurie apima dailės terapiją.

Dirbu tiek privačioje praktikoje, tiek bendradarbiaudama su medicinos ir švietimo įstaigomis bei projektais, Vilniaus gimdymo namais, vaikų globos namais Šeimos slėnis” ir kt.

Vedu kvalifikacijos tobulinimo neuroedukacinius mokymus ir seminarus.

Dalyvauju ir skaitau pranešimus mokslinėse konferencijose.

Ar šiuo metu taiko ŠJT savo praktikoje: Taip.

ŠJT klientų grupės, su kuriomis dirbama: Vedu grupinius užsiėmimus ir individualias konsultacijas nėščiosioms, moterims po gimdymo, vaikams, paaugliams ir suaugusiesiems.

Kalbos, kuriomis konsultuoja: Lietuvių ir rusų.

Miestai: Kontaktiniu būdu - Vilnius, nuotoliniu būdu - visi kiti miestai ir valstybės.

Kontaktai: FB: Inna Salnikova Neuro https://www.facebook.com/innasalnikovaneuro/

Instagram: https://www.instagram.com/inna.salnikova.neuro/

Internetinė svetainė: www.innasalnikova.com

Telefonas: +37066362636

El. paštas: inna.salnikova.neuro@gmail.com