Agnė Petkutė-Budrienė

TIKROJI NARĖ

Vardas, pavardė: Agnė Petkutė-Budrienė

Išsilavinimas: Menų terapijos magistras, šokio-judesio terapijos specializacija, 2019 - 2021, Vilniaus Universitetas ir Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija. Specialiosios pedagogikos kvalifikacinės studijos,  2020 - 2021, Vytauto Didžiojo Universitetas. Psichologijos bakalauras ir pedagogo kvalifikacija, 2012 - 2016, Lietuvos edukologijos universitetas, 2014-2015 Koimbros universitetas, Erasmus+ studijų mainai. Jogos mokytojos sertifikatas, 2017, Buddha on bike, Lietuva. Vaikų ir šeimos jogos mokytojos specializacija, 2017, Rainbow Kids Yoga, Olandija.

Profesinė patirtis: Profesinėje praktikoje derinu darbą terapinėje bei edukacinėje srityse. Dirbu privačioje praktikoje bei bendradarbiauju su sveikatos ir švietimo srities organizacijomis, dalyvauju projektuose. Nuo 2016 m. vedu edukacijas ir patyrimus neformaliojo bei specialiojo ugdymo srityse. Nuo 2017 m. vedu individualius ir grupinius jogos užsiėmimus suaugusiems, vaikams, šeimoms. Nuo 2019 m. vedu šokio-judesio terapiją vaikams, turintiems negalią bei traumines patirtis ir jų šeimoms.

Ar šiuo metu taiko ŠJT savo praktikoje: Taip.

ŠJT klientų grupės, su kuriomis dirba: Dirbu su vaikais, suaugusiais ir šeimomis. Pagrindinės darbo sritys: Vaikų emociniai, elgesio ir santykių iššūkiai. Sunkumai, kylantys dėl raidos sutrikimų, negalių, trauminių patirčių, mokymosi sunkumų, išgyvenamų krizių ar pokyčių. Vaikų ir tėvų santykių stiprinimas. Suaugusiųjų emocinis intelektas, vidinio pasaulio tyrinėjimas ir resursų stiprinimas, gyvenimiškų patirčių bei asmeninių poreikių įsisąmoninimas, savęs pažinimas, kūrybiškumo ugdymas.

Kalbos, kuriomis konsultuoja: Lietuvių ir anglų.

Miestai: Vilnius. Bendradarbiavimas ir projektinės veiklos galimos visoje Lietuvoje.

Kontaktai: Internetinė svetainė: www.agnebudriene.lt. FB: Agnė Petkutė-Budrienė Joga ir šokio-judesio terapija (https://www.facebook.com/agnebudriene). Telefonas: +37067548126. El. paštas: ag.petkute@gmail.com.