Skip to main content

RenginiaiLietuvos šokio-judesio terapijos asociacijos organizuojamoje patyriminėje stovykloje „Tėkmėje“ plauksime pojūčių upe, kurioje menų terapijos metodais atskleisime savo prigimtinius talentus... Penki pagrindiniai pojūčiai: rega, klausa, uoslė, skonis ir lytėjimas, mums padės išlaisvinti savo kūrybiškumą, dvasiškai atsipalaiduoti bei sąmoningai džiaugtis buvimu tėkmėje.

Kas jūsų laukia?
- šokis ir judesys
- kūrybiniai užsiėmimai
- aromaterapijos paslaptys
- muzikos ir garsų atradimai
- meditacijos bei kitos harmonizuojančios praktikos - asmeninės konsultacijos ir sesijos
-staigmenos
       
Įvairių menų terapijos metodų praktikai, lektoriai lydės jus pojūčių tėkmėje, dalinsis savo patirtimi, pažadins jūsų neatrastus talentus, padės atrasti būdų sąmoningai būti dabartyje. Pojūčių tėkmėje jus lydės:
Rasa Birietė – šokio-judesio ir kūno terapijų sertifikuota praktikė, pilates trenerė, Praktikuoja Thai-chi, Bagua Zhang, šoka įvairių stilių šokius, ištikimiausia - laisvam ir autentiškam judėjimui.
Auksė Luišaitė-Jauniškė – šokio-judesio ir kūno terapijos praktikė, šokio pedagogikos bakalaurė, daugiametė šokių grupės „Legenda“ vadovė ir choreografė.
Natalija Serova – psichologė, šokio-judesio ir kūno-judesio terapijų sertifikuota praktikė, neformaliojo suaugusiųjų švietimo programos „Šokis ir judesys sveikatai“ dėstytoja.
Rasa Urbonavičienė – socialinės edukologijos magistrė, šokio ir judesio, dailės terapijos specialistė - praktikė, šokių vadovė. Lietuvos šokio-judesio terapijos asociacijos narė.
Regina Jasukaitienė – šokio-judesio ir kūno-judesio terapijų sertifikuota praktikė, savo veikloje taikanti kūno ir judesio, šokio-judesio terapijos, aromaterapijos ir aromakologijos metodus.
Fausta Anulytė – „Kūrybinių tyrinėjimų“ įdėjos autorė ir įkūrėja, tapytoja bei menų terapijos metodų praktikė, savo veikloje sujungianti dailės, muzikos, šokio-judesio terapijos metodus, skirtus saviugdai ir savęs pažinimui.
Stovykla ir jos užsiėmimai orientuoti į suaugusius. Tačiau jei yra labai didelis poreikis pasiimti vaikus, prašysime susisiekti aptarti galimybes ir sąlygas.

Stovyklos kaina: iki biželio 1 d. - 280 eur., vėliau kaina kils.
Į kainą įskaičiuota: apgyvendinimas, maitinimas (pusryčiai, pietūs ir vakarienė), pilna stovyklos programa.

Registracija patvirtinama po apmokėjimo.

Banko duomenys pavedimui:
Lietuvos šokio-judesio terapijos asociacija
Įmonės kodas: 302687208
Atsiskaitomoji sąskaita: LT60 7300 0101 2992 6499
_____________________
Papildomos paslaugos (mokėjimas grynais stovyklos metu): Asmeninė konsultacija, sesija: 30eur
Naktinis žygis: 5eur
Žygis po pelkes: 12eur
_____________________
Stovyklos vieta:
„Gedvilo sodyba“, Jovariškių k., Trakų sen., LT-21001 Trakų r. 
Pasiteiravimui:
Fausta tel. 8 624 78974