Skip to main content

Nariai

Regina Jasukaitienė

Kūnas – tai mano, kaip esaties, išraiškos priemonė ir instrumentas. Jis visada sako tiesą. Kai nesaugu, kūnas tampa saugiu uostu, namais.

Šokio ir judesio, kaip efektyvaus metodo,panaudojimą, patiriu taikydama kitiems ir pati savo kasdieniniame gyvenime. Šokio-judesio terapiją sėkmingai derinu su kūno ir judesio terapija, masažu (bodywork), aromaterapija, psichoterapija, siekiant vystyti emocinę, fizinę, dvasinę ir socialinę asmenybės integraciją.


Šiuo metu studijuoju Londono Integruotos kūno ir judesio terapijos institute (Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy) (nuo 2014 m.).Studijavau Integruotą šokio ir judesio psichologiją ir psichoterapiją Maskvos profesinio vystymo integruotos psichologijos institute 2009-2010 m. Studijavau Geštaltinės psichoterpijos metodą Lietuvos geštaltinės psichoterapijos institute 2014-2015 m. Studijuoju Aromaterapiją įvairiuose kursuose ir seminaruose, taikau praktikoje. Mokiausi Įvairių masažo ir kūno technikų (nuo 2009 metų), kurias naudoju savo veikloje.


Vedu užsiėmimus, seminarus, paskaitas grupėms ir individualiai.


Stojimo reikalavimai

Informacija ruošiama.