Skip to main content

Nariai

Rasa Birietė

Mėgstu įsivaizduoti, kad kai judu, šoku, su manimi juda, šoka, linguoja, keičiasi, visa kas yra manyje: mintys, jausmai, emocijos, istorijos, sąmoningi ir ne procesai;  kaip kūne – odoje, raumenyse, kauluose, organuose, visose kūno sistemose visa tai gyvena. Pritariu minčiai, kad mano kūnas reikalingas tam, kad suvokčiau kas yra viduje. 

Esu audiovizualinio meno magistrė, kūrybinių projektų iniciatorė, su šokiu kaip terapija pirmą kartą susidūriau šokdama šiuolaikinio šokio trupėje „Fluidus“. Vėliau, 2009 m. baigiau Dr. Aleksandro Giršono programas: Maskvos profesinio vystymo integruotos psichologijos instituto parengtą Integruotos šokio judesio psichologijos ir psichoterapijos kursą (102 val.), 2011 m. – Maskvos integruoto šokio centro „Live Through Dance“ programą „Integruota šokio judesio psichologija ir psichoterapija“ (500 val.). Nuo 2014 m. studijuoju Integruotos darbo su kūnu ir judesio terapijos institute (www.ibmt.co.uk)

Šiuo metu šokio-judesio terapijos užsiėmimus vedu kūrybos namuose „Uniqum“ (www.uniqum.lt) bei Trečiojo amžiaus universitete.


Stojimo reikalavimai

Informacija ruošiama.