Skip to main content

Nariai

Natalija Serova

Turiu psichologinį išsilavinimą. 2002 metais įgijau Psichologijos Magistro laipsnį Vilniaus Universitete. Domiuosi resursinės psichologijos pakraipomis. 2011 metais baigiau dviejų lygių programą “Integruota šokio-judesio psichologija ir psichoterapija“ (500 val.) Maskvos integruoto šokio centre „Live Through Dance“. Nuo 2014 metų studijuoju kūno-judesio terapiją "Integratyvios kūno ir judesio terapijos institute" (Didžioji Britanija, numatoma mokslų pabaiga – 2017 m.). 

Su šokio-judesio psichologija mane vienija ne tik psichologijos specialybė, bet ir neatsiejamas ryšys su pačiu šokiu bei judesiu: 8 metus šokau ir dėsčiau pilvo šokį, domiuosi kontaktine improvizacija, nuo 2005 m. praktikuoju aikido.

Nuo 2010 metų vedu reguliarius šokio-judesio užsiėmimus ir seminarus. Šių užsiėmimų tikslai – geresnis ir gilesnis savęs pažinimas, asmeninio potencialo augimas, vidinių resursų išlaisvinimas ir efektyvus panaudojimas sprendžiant įvairius gyvenimo klausimus, bendravimo įgūdžių lavinimas. Judesio praktiką naudoju tiek kaip atskirą temą, tiek kaip sudedamąją kitų mokymų ar konsultacijų dalį. Tikslinės grupės – suaugusieji ir vaikai.


Stojimo reikalavimai

Informacija ruošiama.