Skip to main content

Nariai

Daiva Talijūnienė

Esu Daiva Talijūnienė – psichologė , šokio ir judesio terapijos praktikė.

Šiuo metu studijuoju  Londono Integruotos Kūno ir Judesio Terapijos Institute (Institute of Integrative Bodywork and Movement Therapy) kūno ir judesio terapiją.

Jau keletą metu vedu šokio ir judesio terapijos užsiėmimus Vilniaus klinikinėje Vasaros ligoninėje psichosocialinės reabilitacijos skyriuje, o taip pat ir VŠĮ Karoliniškių poliklinikos dienos stacionaro lankytojams.

Mano patirtis aiškiai rodo, koks svarbus žmogui yra judėjimas, savęs išreiškimas bei atskleidimas per judesį. Juk ne visada lengva apie save kalbėti žodžiais. Judesio dėka mes galime kalbėtis su savo kūnu bei siela, jausti aiškų ryšį tarp jų. Taip pat judėdami  bendraujame su kitais žmonėmis, gauname grįžtamąjį ryšį apie save.  Esu tikra, kad šokio ir judesio terapijos metodas labai padeda tvarkytis su stresu, nerimu, svyruojančiomis nuotaikomis, įtampa kūne, padeda labiau save pažinti, suprasti, išreikšti bei priimti save tokiu, kokiu ir esate.

Mano kasdieninę darbinę veiklą sudaro individualus psichologinis konsultavimas; porų/šeimų konsultavimas; šokio ir judesio terapija grupėje; individuali kūno terapija; savęs pažinimo ir asmenybės augimo grupės. Taip pat dalyvauju projektuose bei rašau publikacijas psichologinėmis temomis.

Esu žingeidi, todėl nuolat keliu savo kvalifikaciją, dalyvauju mokslinėse konferencijoje, seminaruose, savo žinias bei įgūdžius tobulinu Lietuvoje bei užsienyje.

Dirbdama su klientu remiuosi šiais pagrindiniais principais: profesionalumas, pagarba klientui, konfidencialumas, atsakomybė; pasitikėjimas.


Stojimo reikalavimai

Informacija ruošiama.