Skip to main content

Nariai

Arvydas Būta

Socialinių mokslų (psichologija) daktaras, Grand Partners vyr. konsultantas, ISM Executive School konsultantas–ekspertas.

Po ilgų ieškojimų psichologijos, psichoterapijos, psichosomatikos, medicinos moksluose, šamanizmo ir mitologijos erdvėse, praėjusio tūkstantmečio pabaigoje atradau į kūną orientuotą psichoterapiją, kiek vėliau šokio–judesio psichoterapiją, kurios man pačiam davė ir tebeduoda labai daug tiek asmeniniame, tiek darbiniame gyvenime. Po dalyvavimo įvairiausiuose seminaruose ir praktikose, 2009 m. baigiau Maskvos profesinio vystymo integruotos psichologijos instituto Integruotos šokio judesio psichologijos ir psichoterapijos programą (102 val.), 2011 m. – Maskvos integruoto šokio centro „Live Through Dance“ programą „Integruota šokio judesio psichologija ir psichoterapija“ (500 val.). Kompetencijų lavinimas šioje srityje nesibaigė, ir toliau dalyvauju įvairiuose šokio-judesio terapijos seminaruose.

Šokio-judesio terapijos, į kūną orientuotos psichoterapijos metodus kasdieninėse praktikose dabar naudoju sau ir darbe su klientais, mielai dalinuosi praktikomis ir savo patirtimis įvairiuose asmenybinio augimo, kūrybingumo mokymuose vadovams. 

Kai kurios į kūną orientuotos psichoterapijos praktikos atsirado streso valdymo mokymuose. 2004 metais baigiau dėlioti Lyderio asmenybinių galių mokymą, kuriame nedrąsiai ir gausiai pabandžiau kūno psichoterapijos,  šokio-judesio terapijos praktikas su mylimais klientais. Visi buvome laimingi savo džiaugsminguose atradimuose :) 

Kiek vėliau, ieškodamas įvairių kūrybingumo, kūrybos be kūrybinių kančių aspektų, radau, kad judesys, laisvas šokis, perėjimas čia tiesiog būtinas. Taip 2005 m. gimė ir kūrybingumo lavinimo, Naujo kūrimo mokymai. Šiuos mokymus toliau tobulinu, dirbdamas Grand Partners (www.grandpartners.lt). 

Dalyvavau steigiant Lietuvos šokio-judesio terapijos asociaciją, esu jos tarybos narys.Stojimo reikalavimai

Informacija ruošiama.